Kontaktujte nás +420 605 227 011 (Po-Pá 9:00-19:00)

Naše projekty tvoříme tak, abychom v nich sami chtěli bydlet

Jsme developerská společnost zaměřená na realizaci rezidenčních developerských projektů v Praze a blízkém okolí.

Při realizaci našich projektů klademe důraz na šetrnost k životnímu prostředí a využití kvalitních materiálů tak, aby bylo dosaženo co nejnižší energetické náročnosti a vysokého uživatelského komfortu pro budoucí uživatele.

Aktivně sledujeme trendy moderního bydlení a vývoj stavebních technologií. V souvislosti s tím pečlivě vybíráme renomované architekty, projekční kanceláře a koncové dodavatele pro naše projekty.

Maverick

Náš tým

„Věříme, že největší hodnotou společnosti Maverick jsou lidé v našem týmu. Týmová spolupráce ve spojení s bohatými zkušenostmi a sdílená vize vytvářet trvalé společenské hodnoty nám pomáhají měnit naše sny v realitu, která tvoří dokonalý domov.“

Vladimír Zuzák
Vladimír Zuzák
CEO
Jan Tůma
Jan Tůma
Head of Project management
Martin Hřebíček
Martin Hřebíček
Head of Acquisitions
Barbara Isabel Pešlová
Barbara Isabel Pešlová
Head of Business Operations
Vítězslav Pelc
Vítězslav Pelc
Head of Sales
Iva Vališová
Iva Vališová
Realitní specialista
Michaela Churaňová
Michaela Churaňová
Realitní specialista

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím